logo
logo

Solisun žingsnis į naująjį technologijų amžių

news-img

MegaSun 8000 alpha deluxe hybrid

Žingsnis į naująjį technologijų amžių
Pasaulis tampa vis labiau skaitmeninis. „smartTechnology“ tapo mūsų gyvenimo dalimi beveik visos srityse ir dar labiau palengvina mūsų kasdienybę. Dabar „megaSun“ skelbia skaitmeninį amžių taip pat taip pat ir soliariumų pasauliui, įdiegdami tikrąją naujovę – intuityviai veikiantį „8000 alfa HybridST“ soliariumą.
Be šiuolaikiško dizaino, kuris yra vienintelis toks visame pasaulyje, aparatą ypatingai išskiria 12 colių jutiklinis išorinis ekranas, kuriuo lengvu prisilietimu galima valdyti visas „8000 alfa HybridST“ funkcijas – lygiai taip pat, kaip išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu.
Intuityviai veikiantis jutiklinis ekranas yra daugiau nei paprastas technologinis prietaisas – jis suteikia realią pridėtinę vertę ne tik operatoriui, bet ir klientams. Pavyzdžiui, jis leidžia pasirinkti pageidaujamą deginimosi režimą, reguliuoti oro kondicionieriaus darbą arba paleisti malonų kvapą. Operatorius gali papildomai koreguoti visas aparato funkcijas pagal individualius poreikius. Visa tai galima padaryti vos keliais pirštų prisilietimais iš išorinės pusės.
Mėgaukitės dar didesniu komfortu ir lankstumu bei sutikite ateitį su „megaSun“ jau šiandien!

Soliariumas atitinkantis aukščiausius standartus

Neabejotinai naujojo „8000 alpha HybridST“ soliariumo sėkmę taip pat lemia pažangiausios technologijos. Jis jungia kelių skirtingų šviesos rūšių ir šaltinių privalumus. Novatoriška „intelliSun“ sistema, kurią sudaro modernios lempos ir išmanusis valdymas su „preSelection“ funkcija, imituoja natūralią saulės šviesą perteikdama visą jos poveikį kūnui ir sielai – nuo klasikinio subtilaus iki
intensyvaus šokoladinio įdegio. Vos vienu prisilietimu, klientai gali individualiai pasirinkti deginimosi intensyvumą ir mėgautis gražiu įdegiu, kurį patys gali reguliuoti pasinaudodami prisilietimo funkcija. Kartu su įdegiu, naujoviška „uraganinių“ lempų sistema stimuliuoja melanino ir vitamino D gamybą, ramina odą ir užtikrina spalvos tolygumą bei patrauklumą. Tuo pačiu metu 60 rubino kolageno stimuliatorių reguliuoja odos drėgmės lygį ir skatina natūralią kolageno gamybą, kuris yra laikomas pirmąja ir svarbiausia priemone nuo senėjimo. Rezultatas – smulkios raukšlelės išnyksta ir oda atrodo stangresnė bei jaunesnė.

Kūno ir sielos sveikatingumas

Be abejo, „8000 alfa HybridST“ soliariumas taip pat turi visas įprastas „megaSun“ komforto funkcijas, kurios užtikrins malonių potyrių jūsų kūnui ir sielai. Aromaterapijos funkcijos dėka galima mėgautis įkvepiančiais ir pažadinančiais aromatais. Per „Bluetooth“ arba integruotą MP3 grotuvą galima pasileisti mėgstamą muziką – tokį pasirinkimą suteikia „volumeControl“ ir „musicVibration“ funkcijos. Nuoseklus garso intensyvumas bei daugelis papildomų komfortą suteikiančių funkcijų paverčia naująjį „8000 alfa HybridST“ soliariumą ypatinga poilsio zona, kurioje jūsų klientai pasikraus energija, stiprybe ir saulės gėrybėmis. Papildydami savo salono įrangą šiuo unikaliu aparatu, neabejotinai gausite įvairialypės naudos.