logo
logo
mobile-img

Kviečiame mėgautis Ergoline Lightvision

Vilniuje:

  • P.C. Mada Viršuliškiškių g. 40,
  • Ateities g. 1F,
  • Vokiečių g. 12,
  • Šeimyniškių g. 9,
  • T. Ševčenkos g. 14,
  • P.C. Akropolis Ozo g. 25,
  • P.C. PUPA Priegliaus g. 1

Kaune:

  • P.C. Akropolis K.Mindaugo pr. 49

Šiauliuose:

  • P.C. Akropolis Aido g. 8

Klaipėdoje:

  • P.C. BIG Taikos pr. 141

Ergoline įrangos  užsakymai –  sales@solisun.lt

„Prestige Lightvision“ perteikia inovacijas, eleganciją ir eksploatacines savybes iš pirmo žvilgsnio. Įspūdingas ir stulbinantis dizainas užtikrina praturtinantį vizualų poveikį – šį prietaisą iš karto norisi įsirengti salone. Visiškai atnaujintas ir gerai apšviestas vidus dar labiau kviečia degintis, neabejojant dėl aukštos klasės.

Geresnis deginimosi rezultatas, pagerinta odos priežiūra, pažangios patogumo funkcijos, intuityvus valdymas ir gerokai lengvesnis naudojimasis sužavės jus ir jūsų klientus. Tarp naujų funkcijų yra du dideli jutikliniai ekranai, „Surround Cooling Plus“, kino garso sistema, „Beauty Light LED Complete“, hibridinio pečių įdegio funkcija, įskaitant UV ir „Beauty Light“ šviesos diodus, taip pat nuotolinė prieiga – viskas pasiekiama su naujuoju „Prestige Lightvision“ – deginimosi prietaisu, sukurtu užtikrinti aukštos klasės rezultatus. Dėl naujausių technologijų integravimo bei reguliariai atnaujinamos programinės įrangos, siekiant užtikrinti optimalius rezultatus, „Prestige Lightvision“ suteikia ilgalaikę naudą – nuolatiniai atnaujinimai, siekiant būti geriausiu.

ATSIPALAIDAVIMAS NUO PAT PRADŽIŲ.
Aukštos klasės 10 colių išorinis ekranas darniai įsilieja į dizainą ir geriau nei bet kada palengvina valdymą. Lengvai valdomas meniu su didelėmis piktogramomis sukurtas kaip išmaniajame telefone. Pasirinkus individualų deginimosi intensyvumą, viename puslapyje galima nustatyti pageidaujamas patogumo funkcijas ir tam nebereikia slinkti per gausybę funkcijų. Vos keliais palietimais „Prestige Lightvision“ pritaikomas prie asmeninių kiekvieno naudotojo nustatymų. Žinoma, visus nustatymus galima lengvai išsaugoti naudojant „NFC Connect“ – šitaip vėlesni apsilankymai suteiks dar daugiau malonumo.

IŠORINIS VALDYMAS PALIETIMU. INTUITYVUS VALDYMAS DEGINANTIS.
7 colių vidinio valdymo palietimu skydelis geriau nei bet kada palengvina valdymą deginimosi seanso metu. Aiškias piktogramas lengva suprasti tiems, kurie naudojasi pirmą kartą arba nešioja akinius. Meniu naršymas labai gerai apgalvotas – dažniausiai naudojamas funkcijas nepaprastai lengva reguliuoti. Pamiršote pasirinkti savo deginimosi programą? Jokių problemų! Tiesiog pasirinkite ją vidiniame ekrane. Pirmą kartą UV spindulių intensyvumą veido sričiai ir kūnui galima reguliuoti atskirai bet kuriuo deginimosi seanso metu. Siekiant užtikrinti optimalų ekrano skydelio aiškumą, valdymo metu automatiškai pritemdomi „Beauty Light“ šviesos diodai.

„BEAUTY LED COMPLETE“.INTENSYVI VEIDO IR KŪNO ODOS PRIEŽIŪRA.
Geresnė odos priežiūra yra pagrindinė „Prestige Lightvision“ funkcija. Dėl nuolatinio „Beauty Light LED“ technologijos tobulinimo ir naujos reflektorių sistemos šviesa pasiskirsto gerokai lygiau. Daugiau nei 200 galingų šviesos diodų užtikrina veiksmingą veido, dekoltė, pečių ir kūno odos priežiūrą. Skatinama deguonies gamyba odoje, toliau palaikant deginimosi procesą, esant tai pačiai UV spindulių galiai. Spindinčiai ir švelniai kaip aksomas odai.

TOBULAS VISO KŪNO ĮDEGIS + ODOS PRIEŽIŪRA.
Naujas hibridinis pečių įdegis yra vizualus akcentas. Be to, unikalus derinys „Beauty Light“ šviesos diodų, naujai sukurtų UVA šviesos diodų ir naujos UVB kompaktiškos lempos užtikrina intensyvų įdegį ir papildomą odos priežiūrą dėl subalansuoto šviesos spektro. 

„SURROUND COOLING PLUS“. ŠVELNIAI IR GAIVINANČIAI, KAIP ŠVELNUS JŪROS VĖJELIS.
Nauja „Surroung Cooling PLUS“ technologija glosto kūną švelniu, jūros vėjelį primenančiu oro srautu. Dėl naujos „Ergoline“ vėdinimo sistemos šaltos pėdos jau praeityje. Tuo pačiu metu buvo galima sumažinti triukšmo lygį. Itin atpalaiduojančiai deginimosi patirčiai. Žinoma, vėdinimo intensyvumą kūnui ir veidui galima reguliuoti atskirai.

KINO GARSAS. NEPRILYGSTAMA GARSO PARTIRTIS.
Visiškai nauja garso sistema jaudina sodriais žemais tonais, ryškiais vidutiniais ir itin aiškiais aukštais tonais. Optimalus suderinimas su deginimosi tuneliu užtikrina įspūdingą pirmos klasės garso patirtį – nepaisant to, ji salone išlieka maloniai tyli. Klientai gali rinktis salono muzikos kanalus, naują vidinę muziką arba savo grojaraštį išmaniajame telefone per „Bluetooth®“ jungtį. 

ĮRANGA GERAI SAVIJAUTAI KAIP STANDARTAS. BALSO GIDAS
Raminančiu balsu paaiškinama kiekviena deginimosi lovos valdymo funkcija. Muzikos grotuvo režimo metu naudotojas gali lengvai deaktyvuoti balso gidą.

DAUGIALYPIS ATSIPALAIDAVIMAS
Unikali ergonomika užtikrina vientisą įdegį ir maksimalų komfortą deginantis.

BLUETOOTH® JUNGTIS
Naudodamiesi Bluetooth®, naudotojai gali bevieliu ryšiu perduoti mėgstamą muziką iš savo išmaniojo telefono į soliariumo įrengimą. Itin lengva valdyti, naudojantis muzikos grotuvu dideliame jutikliniame ekrane.

KLIMATO TUNELIS
Gaivinančiai vėsu ar jaukiai šilta. Maloni temperatūra pasiekiama dar greičiau per uždarą deginimosi tunelį ir palaikoma net ir esant ekstremaliam klimatui patalpoje.

AROMATAS
Aromato programa pasižymi subtiliu kvapu deginimosi tunelyje ir kabinoje. Klientai gali mėgautis deginimusi, naudodamiesi visais savo pojūčiais.

VANDENS DULKSNA
Malonią gaivą deginantis užtikrina funkcija „Aqua Fresh“, purškianti smulkiai atomizuotą esenciją į deginimosi tunelį. Atskirai reguliuojama kūnui ir veidui.