logo
logo
mobile-img

ERGOLINE PRESTIGE 1600 SLP

PRESTIGE 1600 SLP
Soliariumų įrangos gamintojo “Ergoline” pristatoma “Prestige” įrengimų linija – tai naujausios UV technologijos kartu su novatoriškomis komforto funkcijomis ir klasikiniu dizainu. Naujausias modelis 1600SLP su patobulinta “Hybrid Performance” ir raudonos “Grožio šviesos“ diodais, sukuria naujus įdegio technologijų standartus. Papildomai integruota „Grožio šviesa“ garantuoja gražius ir intensyvius viso kūno įdegio rezultatus kartu su odos priežiūros efektu.
„Sumanaus šviesos našumo“ technologija yra pirmoji, kuri sujungia intensyvų UV šviesos įdegį su “Grožio šviesos” odos priežiūros efektu. Didelio našumo veido lempų, stiklinių reflektorių, kurie padengti 120 sluoksnių specialia danga ir naujai sukurta lter filtro sąveika suteikia intensyvų ir ilgalaikį įdegį. Raudonoji „grožio šviesa“ padidina kraujo apytaką tokiu būdu optimizuodama įdegio rezultatus, prižiūri odą deginimosi seanso metu ir veikia užtikrindama gražią , švelnią veido odos spalvą. Trys papildomos Smartsun spagečių lempos užpildo spektrą su UVB ir grožio šviesos deriniu. Praėjus kelioms valandoms po deginimosi seanso, sukuriamas gražus, natūralus ir ilgalaikis įdegis.

Aukščiausi įdegio rezultatai!
“Hybrid Performance” technologija be jokių abejonių garantuoja nepriekaištingus įdegio rezultatus. “Smartsun PLUS” lempos, kurios skatina odos pigmentaciją, kombinuotos su “Trend UV” lempomis suteikia akimirksniu matomą ir ilgalaikį įdegį. Elektroniniai balastai užtikrina 100% lempų našumą. Keturiuose “Ultra Performance PLUS” veido blokuose, kartu su naujomis smartsun UVB spagečių lempomis, sukuriamas optimaliausias 0,3 apšvietos įdegio efektas. Aktyvinantys raudonos šviesos spektrai pagerina kraujo apytaką ir deguonies tiekimą odoje, o tai dar labiau sustiprina įdegio procesą.
Pasirenkama įdegio spalva
Norimas įdegio rezultatas reguliuojamas mygtuko paspaudimu!
Individualus įdegio pasirinkimas nuo švelnios iki intensyvios įdegio spalvos. Kiekvienas vartotojas pagal poreikius pasirenka vieną iš trijų įdegio programos parinkčių. “Prestige 1600” su individualia „SunStyle“ funkcija yra puikus pasirinkimas visiems klientams, nepriklausomai nuo to, ar klientas ieško švelniai įdegusios odos rezultato ar akivaizdžiai matomo, ilgalaikio įdegio. Kaip įprasta, veido lempų intensyvumas gali būti keičiamas bet kuriuo deginimosi seanso metu arba visiškai išjungiamas.
⦁ Intensive: 100% intensyvumas
⦁ Medium:    85% intensyvumas
⦁ Sensitive:   65% intensyvumas

Grožio šviesa

Nepriekaištinga odos priežiūra!
UV šviesos ir „grožio šviesos“ derinys suteikia ypač patrauklią įdegio spalvą, apsaugant odą deginimosi metu. “Grožio šviesos” diodai lepina veido ir kaklo odą, suteikdami išskirtinio velvetinio švelnumo ir gaivumo. Raudonosios šviesos spektras, sukurtas bendradarbiaujant su šviesos biologais, puikiai priderintas prie odos biologinių reakcijų spektro. Kompiuterizuota reflektorių geometrija užtikrina tolygų veido ir kaklo apšvietimą. “Sumanus šviesos našumas” (SLP) užtikrina itin gražius įdegio rezultatus tuo pačiu metu puoselėdamas veido odą. Soliariumo lempose „Smartsun PLUS“ esantys „Grožio šviesos“ elementai suteikia švenią deginimosi patirtį viso kūno odai.
⦁ 4 panelės su 32 “Grožio šviesos” diodais
⦁ 3 Smartsun spaghetti UVB veido lempos
⦁ Sumanus šviesos našumas (SLP)
⦁ 14 Smartsun PLUS kūno lempų

Komfortas

Visapusiškai gera savijauta!
Standartinės komforto savybės su vandens dulksna, aromatu, klimato kontrole ir 3D garsu suteikia aukščiausio lygio prabangos pojūtį. Visi geros savijautos nustatymai gali būti reguliuojami valdymo skydelyje prieš pradedant deginimosi seansą. Atsigulkite, užsimerkite ir atsipalaiduokite.
⦁ Bluetooth® jungtis
⦁ Klimato kontrolė
⦁ Patogus papildomas vėsinimas
⦁ Išankstiniai komforto nustatymai
⦁ Ergonominis gultas
⦁ Vandens dulksna ir aromatas
⦁ 3D garsas ( balso gidas, MP3 jungtis )

Dėl Ergoline soliariumų įrangos pirkimo bei aptarnavimo kreipkitės  sales@solisun.lt
www.ergoline.de