logo
logo
mobile-img

Kosmetikos nauda ir paskirtis

Kodėl būtina naudoti įdegio kosmetiką prieš deginimąsi soliariume?

ĮDEGSITE GREIČIAU  – įdegio kremai sutrumpina deginimosi laiką, nes kaitinantis be kremo melaninas „pažadinamas“ tik per kelias minutes, o su kremu – per keletą sekundžių. Tokiu būdu norimas rezultatas pasiekiamas per žymiai trumpesnį laiką.

IŠSAUGOSITE SVEIKĄ ODĄ – Įdegio kremuose esantys vitaminai – antioksidantai neutralizuoja laisvuosius radikalus, apsaugo odą nuo žalingo jų poveikio.Taip pat, įdegio kremai maksimaliai drėkina, maitina, puoselėja Jūsų odą, saugo ją nuo išsausėjimo, raukšlelių susidarymo, stangrina, stabdo priešlaikinį odos senėjimą.

ĮDEGSITE TAMSIAU, ĮDEGIS IŠLIKS ILGIAU – UV spindulius geriausiai priima tik gerai prižiūrėta, pamaitinta, sudrėkinta oda. Sausa oda atspindi UV spindulius, todėl įgaunamas paviršinis įdegis išlieka labai trumpą laiką. Įdegio kremai skatina melanino gamybą, užtikrina tolygų, ilgiau išliekantį, intensyvų įdegį.

Odos reakcija į UV spinduliuotę be losjono:

1.Drėgmės praradimas
2.Elastingumo praradimas
3.Kolageno praradimas
4.Laisvųjų radikalų poveikis

Nesaikingas ir neteisingas deginimasis nenaudojant specialios įdegio kosmetikos sausina odą, nuo UV spindulių pertekliaus oda gali stipriai parausti. Odos nudegimas kenksmingas ne tik todėl, kad tas kūno vietas keletą valandų skauda, bet ir todėl, kad UV spindulių pertekliaus poveikis odai lieka visą gyvenimą: atsiranda įvairūs šlakai, suragėjimų židiniai, randeliai.

Deginimosi soliariume rekomendacijos:

Pagrindinė taisyklė – klausyti savo kūno. Norint suteikti odai gražų įdegį, užtenka dešimties seansų per keturias savaites. Po to pakanka vieno karto per savaitę, įdegiui palaikyti. Tarp dviejų deginimosi seansų turi būti ne trumpesnė kaip 48 val pertrauka. Pasikaitinus soliariume, tą pačią dieną kaitintis saulėje nerekomenduojama. Prieš deginimosi procedūras reikėtų nusivalyti makiažą ir kosmetiką. Nepamirškite nusiimti papuošalų.

Apie SCYN kosmetiką

Visi SCYN losjonai pagaminti alijošiaus ekstrakto – geriausios medžiagos pagrindu. Alijošiaus ekstraktas drėkina odą, kas yra ilgai trunkančio, gilaus įdegio pagrindas. Daugelis kitų kompanijų teikia produktus, pagamintus vandens arba sulčių pagrindu, kosmetika pagaminta tokiu pagrindu, nesuteikia tamsaus įdegio odai.  Šioje kosmetikoje naudojami tik kokybiški ingredientai. Drėkinamosios medžiagos – tai labai svrbus deginimosi aspektas, nes sausa oda neįdega.

Pagrindiniai ingredientai:

1. Alijošiaus ekstraktas;
2. Vynuogių lapų ekstraktas;
3. Sojų pupelių ekstraktas;
4. Papajos vaisių ekstraktas;
5. Daigintų kviečių ekstraktas;
6. Bambukų lapų ekstraktas;
7. Deguonis.

Alijošiaus ekstraktas drėkina odą, tai yra ilgai trunkančio, gilaus įdegio pagrindas. Vynuogių lapų ekstraktas apsaugo odą nuo pirmalaikio senėjimo ir stiprina epidermį. Sojos pupelių ekstraktas apsaugo odą nuo išsausėjimo ir suteikia stangrumo elastingumo, skatina jos atsinaujinimą.  Papajos vaisių ekstraktas aprūpina odą svarbiais mineralais ir vitaminais, reikalingais tolygiam ir intensyviam įdegiui išgauti. Daigintų kviečių ekstraktas pasižymi regeneruojančiomis ir antioksiduojančiomis savybėmis, saugo odą nuo aplinkos užterštumo, palaiko natūralų jos drėgnumą, minkština ir ramina. Bambukų lapų ekstraktas gerina kraujo apytaką, stangrina ir regeneruoja odą. O2- Deguonimi prisotintas losjonas  daug kartų pagerina biologiškai aktyvių medžiagų įsisavinimą, dėl to padidėja losjono efektyvumas ir odos ląstelių atsistatymas bei regeneracija.

Kuo naudinga įdegio kosmetika?

1. Įdegama greičiau
2. Įdegama tamsiau
3. Įdegis išlieka ilgiau

Australian Gold deginimosi kosmetikos sudėtyje naudojami patys novatoriškiausi ir atidžiai parinkti ingredientai, gerinantys odos būklę ir saugantys nuo dehidratacijos bei senėjimo. Tokios inovacijos kaip įdegį aktyvinantys bronzantai ir DermaDark bronzantų naujovės padeda pasiekti norimų rezultatų.

Deginimosi procesas

UV spinduliai veikia aminorūgščių gamybos procesus, kai enzimai virsta melaninu (melanogenezė).

UV spinduliai skatina melanino oksidaciją – oda įdega!

Oda turi būti paruošta UV spinduliams – tik puoselėjama oda deginantis bus apsaugota, o deginimosi rezultatai džiugins. UV spindulius geriausiai priima gerai prižiūrima oda. Kad ji būtų kuo sveikesnė, kūną būtina maitinti kuo sveikesniais dalykais tiek iš vidaus, tiek išoriškai. Norėdami įgauti geriausią įdegio atspalvį, savo kūną turite apgaubti šiais sveikais elementais – turėdami natūraliausios ir sveikiausios būklės odą, leisite natūraliems dalykams nutikti savo viduje. Tuomet, kai deginsitės, įgausite tamsiausią įdegį, kokį tik jūsų oda gali.

Tokia mūsų idegio kosmetikos idėja. Aprūpinate savo kūną pačiais geriausiais ingredientais, užtikrindami natūraliausią sveikos odos pusiausvyrą.

Naudojant įdegio kosmetiką ant sveikos odos, deginimosi sesijos rezultatai gali pegerėti iki 30-40 %, priklausomai nuo odos tipo ir būklės.

Rekomendacijos:

Kad įdegis išliktų ilgiau, po kiekvieno deginimosi seanso ar prausimosi duše rekomenduojama drėkinti odą įdegį išsaugančiomis priemonėmis.